СУЧАСНА ПОЛІГРАФІЯ. МОЖЛИВОСТІ.
СУЧАСНА ПОЛІГРАФІЯ


В різноманітності сучасних можливостей поліграфії ніхто не сумнівається, адже вона використовується практично скрізь. Друкуванням візиток, унікальних календарів, блокнотів, постерів і плакатів можуть займатися не лише бізнесмени або великі замовники, але і звичайні люди. Індивідуально можна замовити навіть фотошпалери із зображенням сімейних фотографій.

Головним напрямом всякої друкарні є велика різноманітність офісної і рекламної продукції. Багато підприємців початківців замовляють листівки й флаєри, “розкручені” бізнесмени періодично користуються послугами поліграфії, розробляючи нестандартні наклейки, етикетки або цінники. На великих підприємствах, окрім усього перерахованого, прийнято оформлення буклетів і канцелярії, що підходять під стиль компанії і що мають її логотип.

Зараз дуже актуальне виробництво календарів. Їх види і формати дуже різноманітні - від маленьких кишенькових до величезних плакатів.

Існують і не зовсім звичайні зразки поліграфічних продуктів. До них відносяться, наприклад, одяг або сувеніри з нанесеними зображеннями.

В сучасній поліграфії використовується декілька технологій друку:

Офсетний

Є класикою поліграфії. Принцип її роботи полягає у використанні офсетного вала для нанесення фарби на папір. Застосовується для виробництва книг, журналів, газет - так званого плоского друку. Такий спосіб дуже зручний для випуску великих тиражів продукції.

Шовкографічний або шовкотрафаретний.

При його використанні фарба продавлюється через сітку з нейлону, поліестеру або металу (в минулому це був натуральний шовк, звідки й назва). Пластикові карти, етикетки і візитки часто виготовляються даним методом. Крім того, таким способом можна наносити зображення на об'ємний предмет або об'єкт, що складається з нестандартного матеріалу - скла, шкіри, кераміки. Це може бути пакет, чашка або футболка.

Недоліками технології є:

  • - низький дозвіл через нездатність осередків шовкотрафарету бути маленького діаметра; .
  • - застосування токсичних розчинників.

Цифровий

Завдяки спеціальному обладнанню дає можливість для друку документів прямо з комп'ютера, тому поліграфічна продукція робиться набагато швидше, а також є можливість для швидкого і легкого коригування зображення і тексту. Зручно, якщо потрібно захопити невеликий тираж. Якщо потрібно виготовити великий обсяг продукції, така технологія не підходить, тому що має досить високу собівартість.

Перейти до розділу Цифровий друк

Тамподрук

Полягає в нанесенні фарби на поверхню за допомогою еластичного тампона. Цим методом зручно наносити зображення на різні предмети, наприклад, кухоль, попільничку, корпус приладу.

Послуги друкарні“Візитка. Ком” повного циклу Друкарня “Візитка. Ком” - творче об'єднання молодих захоплених людей. Віримо в маркетинг і свої можливості. Знаємо, як комунікують бренди і люди; готові зробити це спілкування захоплюючим і корисним для обох сторін! Пропонуємо послуги просування товарів на споживчому ринку. Хочете заявити про новий продукт або підвищити упізнаваність молодого бренду? Звертайтеся. Розробимо нестандартний дизайн, виготовимо рекламну поліграфію, яка запам’ятовується, проведемо ефективну рекламну кампанію.

Працюємо з будь-якими бюджетами!

Дизайн

Продумуємо загальну концепцію. Втілюємо в формі і кольорі будь-який клієнтський запит. Розробляємо фірмовий стиль. Пропонуємо матеріальне втілення.

Перейти до розділу Дизайн

Рекламна поліграфія

Підбираємо матеріали та тип друку під рішення конкретних завдань. Уважні до дрібниць, починаючи від форми візиток закінчуючи кольором пружини в календарі. Працюємо з папером, картоном, самоклеючими плівками.

Мобільні стенди

Зручні рекламні носії для використання всередині і зовні будинків. Консультуємо щодо різновидів, розробляємо дизайн і наповнення стенду. Втілюємо задуми в реальних матеріалах.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.