РЕКЛАМНА ПОЛІГРАФІЯ. ВІД ВИТОКІВ ЗАРОДЖЕННЯ ДО НАШИХ ДНІВ.
РЕКЛАМНА ПОЛІГРАФІЯ


Реклама розвивається разом з людством. Цілі її донині залишаються незмінними: захопити увагу споживача, схилити його на свій бік і переконати здійснити операцію, вигідну продавцю і покупцю. Поліграфія - галузь, зайнята виготовленням друкованої продукції.

Спочатку рекламні оповіщення розміщувалися на глиняних табличках, листах берести, папірусу, пергаментах, з'являлися у вигляді зображень і написів на стінах або каменях.

У 1440 р. Йоганн Гутенберг придумав спосіб друкарства за допомогою рухомих літер і незабаром заснував в Німеччині кілька друкарень, після чого почалася хода по світу масової реклами.

Друкарські підприємства з'являлися повсюди. У 1465 році відкрилися в Італії, з 1468 по 1476 охопили майже всю європейську частину. У 1472 році в Британії вперше було опубліковано оголошення про продаж молитовників, вивішене на дверях церкви.

У Росії з XVII століття в якості перших рекламних листівок вживалися лубки, що з'єднували серйозний зміст з веселими картинками. Можливості друкованих оголошень використовував Петро I.

Рекламу в газетах придумав в 1630 році лікар - француз Теофраст Ренодо. Після офіційного дозволу кардинала Рішельє поширювати інформацію на території Франції, пішли замовлення на оголошення в щотижневій газеті La Gazette. У першому озвучувалася нагорода за відомості про вкрадених коней. Торговці швидко зрозуміли, що реклама - новий прогресивний напрям, що дозволяє ефективно просувати продукт з великою швидкістю. У короткий термін з'явилися публікації про продаж кави, чаю, хліба, шоколаду в Лондоні.

Перші тексти були вельми невигадливі, але швидко набираючи професіоналізм рекламісти почали включати в них сюжетні історії, прислів'я, приказки та навіть байки. Друкована реклама з'являлася не тільки в газетах або на дверях закладів. У XV столітті вже демонструвалися перші флаєри, які носили вулицями, закріпленими на кінцях розщеплених палиць.

У Парижі в XVIII столітті всюди зустрічалися оголошення про розташування дешевих шинків.

Повністю присвячена рекламі газета Boston News-Letter виникла в 1704 році в Америці. У 1729 році Бенджамін Франклін вивів просування за допомогою поліграфії на новий виток, поширюючи “Пенсильванську газету” з необмеженою кількістю різноманітних пропозицій величезними тиражами по всій країні.

Ефективність і міць реклами знайшла повну силу з індустріальними революціями. З 1839 року із винаходом фотографії удосконалилася і рекламна подача. Зображення товару стало надавати публікацій максимальну достовірність та викликало довіру.

У XIX столітті реклама розташовувалася на круглих тумбах, трамваях, в журналах. Хлопчики-промоутери роздавали листівки з рекламами магазинів.

У 50-70-ті роки оборот рекламного виробництва в світі зріс з 10 до 80 млрд доларів на рік і перевищив сто мільярдів у вісімдесяті. Надалі, навіть із розвитком Інтернету, обсяги друкованої реклами в газетах, журналах й іншого роду друкарської продукції у вигляді буклетів, листівок, каталогів, календарів, візиток - залишається на високому рівні.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.