Статті
Коли з'явилася поліграфія?

Коли з'явилася поліграфія?

Поняття “поліграфія” походить від поєднання грецьких слів – “графо” - написання і «логос» - багато. Сьогодні так називається галузь промисловості, яка виробляє друковану продукцію різного роду в великих кількостях. Багато тисячоліть людство намагалося зберігати знання на різних носіях. Це були написи, вибиті на камені, нанесені на берестяні грамоти, пергамент, глиняні та бронзові пластини, дерев'яні навощені дощечки, листи папірусу, тканину.

Рекламна поліграфія

Рекламна поліграфія. Від витоків зародження до наших днів

Реклама розвивається разом з людством. Цілі її донині залишаються незмінними: захопити увагу споживача, схилити його на свій бік і переконати здійснити операцію, вигідну продавцю і покупцю. Поліграфія - галузь, зайнята виготовленням друкованої продукції. Спочатку рекламні оповіщення розміщувалися на глиняних табличках, листах берести, папірусу, пергаментах, з'являлися у вигляді зображень і написів на стінах або каменях.

Сучасна поліграфія

Сучасна поліграфія. Можливості.

В різноманітності сучасних можливостей поліграфії ніхто не сумнівається, адже вона використовується практично скрізь. Розпечатуванням візиток, унікальних календарів, блокнотів, постерів і плакатів можуть займатися не лише бізнесмени або великі замовники, але і звичайні люди. Індивідуально мо-жна замовити навіть фотошпалери із зображенням сімейних фотографій.

Чому саме ми?

Чому саме ми?

Підберемо оптимальний формат, створимо дизайн-макет, порадимо матеріали, розрахуємо навантаження. Про Ваш бізнес дізнаються тисячі! Рекламний супровід заходів. Продумаємо і підготуємо базу, від плакатів і афіш до бейджів і ручок з логотипом. Оформимо інтер'єр, встановимо ростові фігури. Виготовимо одяг промоутерів.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.