УПАКОВКА

Друк упакування

Заходячи у супермаркет, ми бачимо полиці, переповнені численними товарами, які вирізняються своїми упаковками. Правильний друк упаковки, без сумніву, відіграє ключову роль у приверненні уваги покупця. Більше того, вона виконує інформаційну функцію, оскільки дає найважливішу інформацію про продукт, його склад, термін зберігання та виробника. Головна мета для виробника - обрати правильний підхід при виготовленні упаковки у Львові, яка збільшить ефективність продажів та розширить коло потенційних споживачів. Таке нелегке завдання покладене на упаковку продукту та спрямоване на підтримання іміджу бренду на конкурентному ринку збуту.

Команда друкарні “ВІЗИТКА. КОМ” охоче допоможе Вам у друці упаковки для різних типів товарів із найрізноманітніших сфер діяльності. Ми гарантуємо високоякісний матеріал для виготовлення будь-якого виду поліграфічної продукції, в тому числі і виготовлення упаковки для товарів. Ми зацікавлені у виправданні надій та довіри, яку наші клієнти доручають нам.

Найдосвідченіші фахівці з дизайну застосують на практиці свій багаторічний досвід та створять унікальний дизайн упаковки саме для Вашого товару. Для міцності упаковки використовуємо всі матеріали від крейдованого паперу до гофрокартону та пропонуємо ряд післядрукарської обробки: тиснення, ламінування.

Друк та виготовлення упаковки у Львові

Високоякісне та новітнє обладнання забезпечить надійне захисне покриття та якість готового продукту.

Отож, не сумнівайтесь, що послуга друку упаковки Львів буде швидко та якісно надана кожному клієнту. Ми високо цінуємо Вашу довіру, тому на 100% якісно виконуємо Ваше замовлення.

Бажаєте саме зараз надрукувати оригінальну упаковку для товару? Тоді заповнюйте запит на нашому сайті, або зв’яжіться з нами у телефонному режимі за вказаним номером телефону.

Варіанти упаковки Варіанти упаковки Варіанти упаковки
Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.