КНИГИ

Книги , (ціна грн./тираж)
Книги, повноколірний друк, в мякій обкладинці крейда 250 г/м2, середнинка крейда 90г/м2, тип скріплення проклеювання, 60 сторінок (30 аркушів), готовий розмір 210*148 мм

Тираж (шт.)
1 787
25 13190
50 25114
75 37709
100 48022
Книги , (ціна грн./тираж)
Книги, повноколірний друк, в твердій обкладинці крейда 150 г/м2, середнинка 80г/м2, 344 сторінок (172 аркушів), готовий розмір 210*148 мм

Тираж (шт.)
1 2918
25 64864
50 123830
75 185754
100 236051

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:

Друк книг

Друкарня «ВІЗИТКА.КОМ» рада запропонувати вам друк книг в м'якій або твердій палітурці з тиражем від одного примірника на найпривабливіших умовах і при гарантії високої якості роботи.

Такий процес, як друк книг, в усі часи був одним із найбільш високотехнологічних. Чим сучасніше та ефективніше обладнання, що використовується друкарнею, тим більше шансів досягти результатів, очікуваних замовником з точки зору економічної рентабельності тиражу та з точки зору якості поліграфічної продукції, привабливості її зовнішнього вигляду в очах покупців.

Чим особливо приваблива наша друкарня - друк книг, ціна якої одна з найбільш конкурентних на ринку, здійснюється на найсучаснішому обладнанні, що знаходиться у нас, адже наша друкарня - одна з найбільш високотехнологічних друкарень у Львові.

Ключове питання для замовника, якому потрібен друк книги - ціна.

Поширений стереотип, яким характеризується звичайна друкарня у Львові - друк книг в ній відбувається або дуже дорогий, або дуже неякісний, і тому замовнику доводиться вибирати. Зовсім інші відчуття - у наших клієнтів. Ми особлива, не схожа на типових гравців ринку друкарня - друк книг, ціна на неї формується, перш за все, виходячи з можливостей і побажань замовників. І тільки в другу чергу - виходячи з наших умов. Наші менеджери завжди знайдуть компроміс, розставляючи акценти, між тим як вести рентабельний бізнес і тим, як адаптувати роботу до розміру бюджету клієнта. Прийняти замовлення від одного примірника - яка ще з-поміж друкарень, що існують, запропонує такі умови для видавця?

"ВІЗИТКА.КОМ" здійснить друк найменшого тиражу, і більше того, підбере найоптимальніший з точки зору фінансових можливостей клієнта поєднання параметрів замовлення - типу паперу, кольоровості, щільності та інших параметрів, необхідних для високоякісного виготовлення книги, в тому числі ексклюзивне оформлення обкладинки: тиснення золотом, сріблом, вибіркове лакування і будь-яке інше ваше побажання.

Друк та виготовлення книг у Львові

Ми також можемо внести свою лепту до Вашої творчості, запропонувавши особливий та неповторний внутрішній дизайн Вашої книги.

Наші співробітники завжди раді допомогти клієнту реалізувати наміри друку книг із мінімальними фінансовими витратами. Дзвоніть за вказаними номерами телефонів або сконтактуйтесь з нами за допомогою форми, що розташована у нас на сайті, і наші менеджери неодмінно дадуть відповіді на всі питання щодо друку книг.

Будьте певні, що Ваше замовлення буде виконане у найкоротші терміни якісно та швидко.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.