ГРАМОТИ

Грамоти / дипломи / сертифікати , (ціна грн./тираж)
Папір крейда 350г/м2, повноколірний друк 4+0, готовий розмір 210*297 мм

Тираж (шт.) Крейда 300г/м2 Крейда 350г/м2
100 864 1552
250 1958 3600
1000 7312 13296
2000 14624 26880
3000 21939 39885

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:

Друк грамот, дипломів, сертифікатів

Друк та виготовлення пам'ятних дипломів, почесних грамот і сертифікатів різного призначення - одна з найпопулярніших категорій серед поліграфічних послуг.

Будь-який масовий захід: фестиваль, конкурс або турнір має на увазі нагородження переможців пам'ятними призами. У всіх випадках вручення призу супроводжується врученням переможцю, призеру або лауреату пам'ятного диплома або грамоти. Такі нагородні дипломи друкуються на спеціальному дизайнерському папері із застосуванням особливих технологій, за бажанням клієнта, тиснення, вирубки та іншого. Офіційні дипломи можуть мати порядкові номери та захист від підробки у вигляді водяних знаків або спеціального фонового малюнка.

Крім того, дипломи та грамоти - незмінний атрибут будь-яких навчальних закладів, навчальних курсів або програм. Організатори всіляких семінарів, курсів та тренінгів обов'язково замовляють друк і виготовлення дипломів для випускників про закінчення навчальних програм і вручають їх після закінчення курсу.

У просуванні будь-якого бізнесу важливу роль відіграють акції та знижки, за допомогою яких і створюється лояльність споживачів до продукту або бренду. Особливе місце в цьому просуванні займають сертифікати на знижки й акції, купони, що вручаються відвідувачам торгових точок.

Подарункові сертифікати - особливий товар, який ви можете продавати в своїх точках продажу. Такі сертифікати зазвичай купують комусь в подарунок, а отже, ви вже заздалегідь отримуєте прибуток, а людина, якій подарували такий сертифікат, обов'язково прийде за товаром.

Крім того, замовити подарункові сертифікати та сертифікати на знижку можна і для проведення акцій та розпродажів, вручаючи їх у вигляді бонуса своїм покупцям.

Виготовлення будь-яких дипломів і грамот починається з його дизайну. Якщо у вас вже є готовий макет - ми в найкоротші терміни виготовимо потрібні вам документи. Якщо ж макета немає - не страшно, досвідчені дизайнери нашої друкарні із задоволенням вам допоможуть. При створенні дизайну фірмових дипломів і грамот дуже важливо дотримуватися загальної фірмової стилістики, що підтримує корпоративний імідж. У всіх інших випадках ви можете дозволити собі будь-які задуми - наші дизайнери разом із фахівцями "ВІЗИТКИ.СОМ" втілять у життя всі Ваші креативні ідеї.

Друк грамот, дипломів, сертифікатів у Львові

Бажання клієнтів для нас закон, тому ми з особливою увагою та відповідальністю ставимось до усіх обумовлених Вами деталей. Зробіть замовлення та переконайтеся в якості та швидкості виконання замовлення, адже все це ми можемо зробити для вас прямо зараз.

Зверніться до нас листом на електронну пошту vizutka.office@gmail.com або ж зателефонуйте за номерами і Ви переконаєтесь в цьому.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.