ФІРМОВІ БЛАНКИ

Фірмовий бланк , (ціна грн./тираж)
Фірмовий бланк, повноколірний друк 4+0, готовий розмір 210*297 мм

Тираж (шт.) офсет 80 г/м2 офсет 100 г/м2
25 243 213
100 2232 2278
500 2379 2462
1000 2565 2693
2500 3437 3704
5000 6968 7557

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:

Фірмові бланки

Погодьтесь, що бланки з фірмовою символікою – це запорука успішної діяльності Вашої компанії є необхідною умовою загальної корпоративної стилістики, який формує перше враження про статус та респектабельність компанії, являючись при цьому ще й рекламним носієм. Іноді саме з нього розпочинаються партнерські стосунки потенційного клієнта з компанією.

Ведення ділового листування на фірмових бланках є хорошим тоном у сучасному бізнесі, адже бланк є візиткою, яка красномовно свідчить про надійність компанії. Розміщення необхідної службової інформації з оригінальним дизайнерським рішенням та унікальним логотипом приверне до себе увагу та виділить бланк із безлічі інших документів, сприяючи успішній співпраці з Вами.

Розробці унікального дизайну та оформленню бланку як дієвого елемента, що підкреслює престиж компанії, слід приділити особливу увагу використавши свою фантазію та креативність на повну силу за допомогою наших дизайнерів.

Переважно логотип та інформація наноситься на верхню частину аркуша, але особливість виготовлення дозволяє розміщати зазначену інформацію будь-де, подбавши при цьому про раціональне використання місця.

Друк фірмових бланків у Львові

Розробка та виготовлення бланків – один із найбільш популярних і широко використовуваних видів ділової поліграфії, оскільки зачіпає в основному ділове середовище зі своїм етикетом, а саме лаконічністю та вишуканістю, розташуванням контактної та іншої ділової інформації, розмірами паперу та його щільністю. Додаткові покриття та дизайнерські матеріали, нестандартні папери при цьому майже не використовуються.

Наш досвід роботи виявив, що основними факторами для наших замовників є якість, комфортне обслуговування та швидкість виготовлення із врахуванням усіх побажань клієнта. Звернувшись до нас листом на поштову скриньку vizutka.office@gmail.com або зателефонувавши за телефонами, Ви переконаєтесь в цьому.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.