БЛОКНОТИ ДЛЯ ЗАПИСІВ

Блоки , (ціна грн./тираж)
Блоки для запису, повно колірний друк 4+0, готовий розмір 90мм*90мм, блок має 100арк.

Тираж (шт.) офсет 80 г/м2 офсет 100 г/м2
500 15757 17539
1000 28918 31450
2500 69552 75770
5000 137274 149635

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ:

Виготовлення блоків для записів

Якщо Ви працівник офісу або ж полюбляєте вести короткі записи, у такому випадку Вам не обійтися без виготовлення блоків з аркушів паперу, призначених для оперативних записів, часто їх виготовляють в корпоративному стилі, із зазначенням назви компанії, логотипу, товару або послуги, а також контактної інформації для зв'язку. В такому випадку блок для записів, або ж “кубарик”, служить відмінною рекламою для підприємства. Такі блоки для записів часто дарують клієнтам і партнерам як сувенір, адже подарований клієнту він буде довгий час ненав'язливо рекламувати Вашу компанію.

Користування блоком для записів має ряд переваг у порівнянні з такими альтернативами як особистий щоденник чи блокнот. Використати невеликий аркуш паперу з блоку для одноразового запису набагато зручніше та швидше, ніж перегортати сторінки блокнота. Коли записи вже більше не актуальні, аркуш можна просто викинути.

На сьогодні корпоративна атрибутика активно використовується на всіх поважних фірмах та підприємствах, підкреслюючи таким чином статус та імідж компанії. Перш за все, це дозволяє на підсвідомому рівні створити імідж солідної та перспективної компанії. По-друге, активне використання логотипу фірми популяризує та піднімає статус Вашої фірми в очах працівників та клієнтів. По-третє, такий корисний аксесуар завжди стане у пригоді, коли потрібно подарувати маленький подаруночок від імені компанії. І найважливіше, що така канцелярська річ, як “кубарик” досить широко застосовується.

Виготовлення блоків для записів - нескладне поліграфічне виробництво, яке відкриває величезні можливості перед замовником даного виду продукції. Їх друк відрізняється низькою собівартістю, швидкістю виготовлення. Наша друкарня готова надати вам послуги з друку таких блоків стандартного розміру 9 на 9 сантиметрів. Стос становить 5 сантиметрів.

Друк та виготовлення блоків для записів у Львові

Ми нанесемо логотип Вашого бренду на кожен аркуш паперу. Якщо потрібно виконати замовлення блоків терміново, то звертайтесь до нас. “ВІЗИТКА. КОМ” перевершить усі ваші очікування.

Швидко, якісно та надійно!

Звертайтеся за вказаним номером телефону, або ж залишайте онлайн-запит на нашому сайті.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.